Joga

Bogda Cholewska – nauczyciel dyplomowany wychowania fizycznego, w 2009 otrzymała tytuł eksperta jogi od World Rating Global Certifications. W pracy przyświeca jej sentencja: Joga to wolność : fizycznie – od bólu, mentalnie – od stresu i nieproduktywnego umysłu.

Posiada duże doświadczenie pedagogiczne w związku z czym dokładnie dopasowuje program jogi do specyficznych potrzeb danej grupy lub osoby, różnicuje poziomy. – Zawsze więc możesz liczyć na wyzwanie lub instrukcję ćwiczenia na następnym poziomie trudności.

Na zajęciach pracuje głównie nad: elastycznością kręgosłupa – a więc stara się, by on nie przejawiał oznak starzenia : np. zesztywnienia, skrzypienia, itd. oraz nad zakresem ruchu w poszczególnych stawach, gibkością. Można się także pozbyć się bólu, stresu i niepotrzebnych „fałdek” na ciele. Często stosuje piłki jako pomoc do wykonania pozycji i przyjemny element zabawy.

Ulubiony styl jogi: Vinyasa, ulubione asany: most, łuk do góry, łuk, skorpion, żaba, plus ich odmiany i ciekawe przejścia.

yoga-241613_1280

TOP