Balet

Na balet nigdy nie jest za późno! A efekty, jakie można uzyskać dzięki klasycznym ćwiczeniom z pewnością pozytywnie Cię zaskoczą! W niedługim czasie przekonasz się jak ogromną satysfakcje daje trening baletowy oraz odkryjesz nieznane dotąd możliwości Twojego ciała.

Piękna, prosta sylwetka, płynne ruchy, wzmocnione i wyrzeźbione mięśnie oraz gracja i elegancja to cele, które osiągniesz dzięki zajęciom baletowym opracowanym specjalnie pod kątem osób dorosłych i młodzieży.

Na zajęciach nacisk stawiamy na rozciągnięcie, uelastycznienie i subtelne rzeźbienie mięśni oraz na wypracowanie prostej sylwetki. Szczególną uwagę zwracamy na delikatność i szlachetną elegancję ruchów, które są tak charakterystyczne dla baletnic oraz na utrzymywanie prostych pleców i lekko spiętych mięśni brzucha, co pozwala na uzyskanie pięknej, smukłej i wydłużonej sylwetki.

Na zajęciach:
– intensywnie rozciągniesz wszystkie partie mięśni
– uzyskasz prawidłową, prostą postawę
– nauczysz się szeregu figur baletowych
– nabierzesz gracji i delikatności ruchów
– wyrzeźbisz mięśnie
– spalisz od 350 do 550 kalorii (godzina zajęć)
– odkryjesz nieznane możliwości swojego ciała!

Zapraszamy osoby w każdym wieku! Intensywność i poziom trudności każdego ćwiczenia dostosowany jest indywidualnie do uczestnika, także nie musisz się obawiać, ze sobie nie poradzisz!

ballet-dancer-865027_1280

TOP